Aktualności

 

SERIA ROBOTÓW KNABO

 

Robot Knabo to interaktywna zabawka, która z pewnością stanie się przyjacielem każdego dziecka. Ten kosmiczny wojownik z planety MARTE bardzo dużo potrafi: może chodzić, śpiewać i tańczyć, walczyć używając swojego lasera, a także sprawdzić jaka jest temperatura otoczenia. Robot reaguje na wypowiadane polecenia głosowe ale również można nim sterować przy pomocy pilota. Robot posiada także funkcję nagrywania oraz posiada tryb programowania kolejności wykonywanych poleceń.

Pobierz materiały promocyjne:

Robot Knabo - promo.zip

Robot Knabo - instrukcja obsługi.pdf

 

 

 

MIŚ HORACY

 

Miś Horacy to interaktywna zabawka, która z pewnością stanie się przyjacielem każdego dziecka. Miś potrafi zaśpiewać 3 bardzo wesołe piosenki oraz opowiedzieć niesłychanie ciekawą i pouczającą bajkę. Dzięki dołączonemu tabletowi miś Horacy towarzyszy dziecku podczas zabawy i nauki. Tablet umożliwia naukę literek, cyferek oraz słów. Dzięki swym wbudowanym programom rozwija wiele umiejętności takich jak: odnajdywanie i zapamiętywanie literek, odnajdywanie i zapamiętywanie cyferek, nauka zapamiętywania i literowania słów. Miś Horacy jest bardzo cierpliwy i chętnie pomoże w nauce Twojemu dziecku, a po nauce z przyjemnością opowie bajkę lub zaśpiewa piosenkę.

Pobierz materiały promocyjne:

Miś Horacy - promo.zip 

Miś Horacy - film VIDEO.zip  

 

REKLAMA YOUTUBE:

pobierz: Miś Horacy - reklama VIDEO.zip

 

 

 

FIGO Mądry Szczeniaczek - wykonuje Twoje polecenia

 

Sposób zabawy:

Upewnij się, że główny włącznik zabawki znajdujący się pod brzuszkiem pieska jest w pozycji włączonej "ON". Jeśli chcesz uruchomić tryb demonstracyjny naciśnij przycisk "DEMO" a piesek zaśpiewa piosenkę. Naciśnij przycisk "START", aby uaktywnić tryb czuwania zabawki. Następnie wypowiedz słowo komendy i poczekaj na reakcję zabawki. Jeśli po krótkim czasie piesek nie zareaguje na wypowiedzianą komendę, powtórz ją jeszcze raz zmieniając nieznacznie tempo lub ton wypowiedzi. Pamiętaj również, że piesek potrzebuje względnej ciszy aby usłyszeć Twoje polecenia. Piesek reaguje na komendy: waruj, poproś, siad, zatańcz, daj głos, zaśpiewaj. Po uruchomieniu zabawki przyciskiem "START" tryb demonstracyjny jest już niedostępny. Aby ponownie uruchomić tryb demo, należy przesunąć główny włącznik zabawki w pozycję "OFF" a następnie ponownie w pozycję "ON".

Zasilanie:

3 sztuki baterii AA (1.5V). Baterie dołączone w zestawie służą do celów prezentacyjnych i powinny być wymienione na nowe co umożliwi długą i wspaniałą zabawę.

 

Pobierz materiały promocyjne:

Figo na komendy - zdjecia.zip

Figo na komendy - marketing.zip

Figo na komendy - FILM VIDEO

Figo na komendy - Opakowanie

 

REKLAMA YOUTUBE:


pobierz: Figo Mądry Szczeniaczek - reklama VIDEO.zip

 

 

 

MIŚ ŚPIOSZEK Z PROJEKTOREM

 

 

Miś Śpioszek to śpiewająca przytulanka na dobrą noc. Zabawka ma uspakajający wpływ na małe dzieci. Sprawdza się doskonale, jako pomoc w usypianiu. Łagodnym, kobiecym głosem śpiewa najpiękniejsze polskie kołysanki (Ta Dorotka, Gwiazdko, gwiazdko, Złotowsłosa Królewna, Zaśnij już, oczka zmruż). Przytulanka ma wbudowaną lampkę z projektorem, która rozświetla ciemności kojącym blaskiem, wyświetlając nocne niebo. Śpioszek wykonany jest z miłych i delikatnych materiałów i jest bezpieczny dla dzieci od pierwszych dni życia. Moduł dźwiękowy i lampka uruchomią się po naciśnięciu na przycisk ON/OFF na łapce. Odtwarzanie czterech kołysanek trwa około 5 minut, po czym zabawka przechodzi w stan czuwania. Specjalne czujniki uruchomią nagranie ponownie, gdy dziecko zapłacze lub zabawka zostanie poruszona wtedy Śpioszek zaśpiewa jedną z kołysanek. Jeśli dziecko jest nadal niespokojne Śpioszek zaśpiewa następną kołysankę itd. Śpioszek posiada regulację głośności. Głośność można regulować naciskając na przyciski "-" lub "+"  umieszczone na łapkach.

Pobierz materiały promocyjne:

Miś Śpioszek - promo.zip  

 

REKLAMA YOUTUBE:


pobierz: Miś Śpioszek - reklama VIDEO.zip

 

 

AMELKA DZIDZIUŚ

 

 

Amelka Dzidziuś potrafi powiedzieć 50 słów.  

Pobierz materiały promocyjne:

Amelka Dzidziuś - promo.zip 

 

 

 

AMELKA CHODZĄCA

 

 

Amelka chodzi i śpiewa piosenkę "Mam chusteczkę haftowaną ...".  

Pobierz materiały promocyjne:

Amelka Chodząca - promo.zip 

 

 

 

AMELKA NAGRYWA I ODTWARZA

 

 

Amelka posiada funkcję nagrywania. Wystarczy że naciśniejsz jej prawą rączkę i powiesz kilka słów a Amelka chętnie je powtórzy.  

Pobierz materiały promocyjne:

Amelka Nagrywa i Odtwarza - promo.zip 

 

 

AMELKA RAPERKA

 

 

Amelka Raperka śpiewa bardzo skoczną piosenkę która z pewnością zachęci każde dziecko do wspólnej gimnastyki.  

Pobierz materiały promocyjne:

Amelka Raperka - promo.zip 

 

 

AMELKA GADUŁKA

 

 

Amelka Gadułka ma aż 30 interaktywnych funkcji. Uwielbia mówić, wystarczy dotknąć ucha, oka, ust, rączek, brzuszka bądź stopek a Gadułka odpowie coś zabawnego. Uwielbia być przytulana, ale również bardzo lubi lizaki. Amelka Gadułka potrzebuje dużo troski, dzięki temu uczy opieki nad dzieckiem.  

Pobierz materiały promocyjne:

Amelka Gadułka - promo.zip 

 

 

AMELKA KOLEŻANKA

 

 

Moja miła koleżanka Amelka bardzo lubi słuchać i odpowiadać na moje pytania. Jeśli tylko chcę to zaśpiewa mi piosenkę lub opowie ciekawą bajkę. Wystarczy jej zadać pytanie a moja lala z przyjemnością odpowie na moje pytanie bądź prośbę. Amelka jest ciekawa, miła i bardzo lubi rozmawiać. Z moją koleżanką nigdy się nie nudzę.

Pobierz materiały promocyjne:

Amelka Koleżanka - promo.zip 

 

 

AMELKA CÓRECZKA

 

 

Amelka Córeczka ma aż 7 interaktywnych funkcji. Uwielbia mówić, śpiewać i śmiać się. Wystarczy, że odgadniesz gdzie Amelka ma łaskotki, a lalka odwdzięczy się radosnym śmiechem. Uwielbia być przytulana, ale również potrafi ładnie śpiewać. Gdy jest głodna albo śpiąca na pewno o tym powie. Gdyby się przejadła wystarczy ją poklepać po plecach. A gdy jest śpiąca prosi o smoczek. Amelka Córeczka potrzebuje dużo troski, dzięki temu uczy opieki nad dzieckiem.  

Pobierz materiały promocyjne:

Amelka Córeczka - promo.zip 

 

AMELKA BOBASEK

 

 

Amelka Bobasek ma łaskotki, robi minki, śmieje się i mówi. Lubi łaskotki, więc gdy połaskoczesz ją po brzuszku radośnie się roześmieje. Uwielbia bawić się w ?A ku ku !? Wystarczy, że zasłonisz jej oczka a Amelka chętnie się z Tobą pobawi. Po obiadku lubi pospać. Po nakarmieniu Twój słodki Bobasek zasypia słodko mrucząc.     

Pobierz materiały promocyjne:

Amelka Bobasek - promo.zip 

 

 

 

MIKROFON MARGARET

Zaśpiewaj razem z Margaret i zostań gwiazdą. Ten mikrofon sprawi że poczujesz się jak prawdziwa gwiazda. Posiada wiele funkcji: możliwość nagrywania, modulacja głosu, efekty disco. Za pomocą dołączonego kabelka można podłączyć dowolne urządzenie odtwarzające dźwięk i śpiewać do swoich ulubionych przebojów. W pamięci mikrofonu znajduje się największy hit Margaret "THANK YOU VERY MUCH" wystarczy nacisnąć jeden przycisk aby wspólnie koncertować z Margaret.

Pobierz materiały promocyjne:

Mikrofon Margaret - promo.zip

 

ŁOWIENIE RYBEK

Łowienie Rybek to wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych, ktora rozwija koordynację wzrokowo-ruchową. Po skończonej zabawie służy jako lampka z muzyką relaksacyjną.

Pobierz materiały promocyjne:

Rybki - promo.zip

 

BITWA NA 2 CZOŁGI

Bitwa na czołgi to ekscytująca zabawa dla dwóch osób. Sterując pilotem można stoczyć prawdziwy pojedynek z realistycznym sterowaniem ruchem gąsienic oraz licznymi efektami jak wibracje uruchamianego silnika, efekt warkotu silnika, wstrząc po trafieniu. Funkcja liczenia trafień unieruchomi pokonany czołg. Bitwa na czołgi to wciągająca zabawa rozwijająca koordynację.

Pobierz materiały promocyjne:

Bitwa na 2 czołgi - promo.zip

 

KOLEJKA RETRO

 

Kolejka Retro to zabawa w kolej w stylu z epoki maszyn parowych. Kolejka wyposażona jest w pilot zdalnego sterowania, który umożliwia sterowanie prędkością pociągu a także posiada tryb autopilota. Za pomocą dołączonego pilota można także uruchomić zapowiedź dworcową przyjazdu lub odjazdu pociągu. W zestawie znajduje się również olejek, który po zakropieniu do komina lokomotywy generuje dym podczas jazdy pociągiem.

Pobierz materiały promocyjne:

Kolejka Retro - promo.zip

Kolejka Retro- instrukcja obsługi.pdf

 

 

KOLOREK

Piesek i Kotek Kolorek to wspaniała przytulanka, która rozpoznaje kolory. Wystarczy że podstawisz pod łapkę kartonik z kolorem a zabawka wypowie jego nazwę. Wystarczy że naciśniesz drugą łapkę a Twój pluszowy pupil zaszczeka lub zamiauczy. Ta interaktywna zabawka uczy kolorów poprzez zabawę.

Pobierz materiały promocyjne:

Kolorek - promo.zip

 

KINOREX

Zestaw Kinorex to wspaniała zabawa i wyprawa w przeszłość. Pluszowy dinozaur reaguje na dźwięk. Wystarczy że klaśniesz lub pociągniesz go za ogon a dinozaur zacznie się ruszać i głośno ryczeć. Dołączona do zestawu latarka-projetkor zawiera 8 slajdów z realistycznymi obrazami ery Jurajskiej.

Pobierz materiały promocyjne:

Kinorex - promo.zip

 

 

 

 

 

 

STRAŻ POŻARNA Z DZIAŁKIEM WODNYM

 

Prawie każdy mały chłopiec marzy o tym aby zostać strażakiem. Teraz właśnie ma okazję zostać kierowcą wozu strażackiego i gasić pożary. Samochód jest zdalnie sterowany za pomocą pilota w kształcie gaśnicy. Samochód jeździ w czterech kierunkach (do przodu, do tyłu, w lewo  i w prawo). Działko wodne również uruchamia się za pomocą pilota zdalnego sterowania, wystarczy tylko wcześniej napełnić zbiornik samochodu wodą za pomocą dołączonego do zestawu lejka.

Pobierz materiały promocyjne:

Straż Pożarna - promo.zip 

 

SERIA STRAŻ POŻARNA

 

Seria Straż Pożarna jest spełnieniem marzeń każdego małego chłopca, który chciałby zostać strażakiem. Pojazdy występują w trzech  wersjach. Każdy z pojazdów jest z napędem, a świecące światła oraz dźwięk imitujący pracę silnika zapewne urozmaici zabawę najmłodszym.

Pobierz materiały promocyjne:

Seria Straż Pożarna - promo.zip 

 

SERIA POJAZDY BUDOWLANE

 

Seria pojazdów budowlanych jest spełnieniem marzeń każdego małego budowniczego. Pojazdy budowlane występują w trzech  wersjach: Wywrotka, Betoniarka i Dźwig. Każdy z pojazdów jest z napędem, a świecące światła oraz dźwięk imitujący pracę silnika zapewne urozmaici zabawę najmłodszym.

Pobierz materiały promocyjne:

Pojazdy budowlane - promo.zip 

 

 

SERIA SŁUŻBY MIEJSKIE

 

Czy wiesz że, obecnie w Polsce wytwarzamy  ok. 13,5 mln ton odpadów komunalnych rocznie, co średnio daje 350 kg na mieszkańca rocznie. Świadome segregowanie odpadów chroni środowisko naturalne i ogranicza ilości zużytych opakowań trafiających na składowiska. Pozwala oszczędzać surowce i energię. Najlepszą edukacją na temat ochrony środowiska może być zabawa. Seria ?Służby miejskie? została stworzona właśnie po to, aby edukować najmłodszych podczas zabawy. Śmieciarki występują w trzech  wersjach i każda z nich zawiera symbole związane z ochroną środowiska. Każdy z pojazdów jest z napędem, a świecące światła oraz dźwięk imitujący pracę silnika zapewne urozmaici zabawę najmłodszym.

Pobierz materiały promocyjne:

Służby Miejskie - promo.zip 

 

 


 

 

 


DINOZAUR KINOREX W TVP ABC

 

W 62 odcinku programu "O czym one mówią" na kanale TVP ABC, został zaprezentowany Kinorex - Dinozaur z projektorem. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego odcinka.

REKLAMA YOUTUBE:

 

MIŚ HORACY W TVP ABC

 

W 61 odcinku programu "O czym one mówią" na kanale TVP ABC, został zaprezentowany Miś Horacy. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego odcinka.

REKLAMA YOUTUBE:

 

MIKROFON MARGARET W TVP ABC

 

W 60 odcinku programu "O czym one mówią" na kanale TVP ABC, został zaprezentowany mikrofon Margaret. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego odcinka.

REKLAMA YOUTUBE:

 

LALKI Z KOLEKCJI "AMELKA" LAUREATEM ZŁOTEJ SIÓDEMKI

 

Lalki z kolekcji "Amelka" zostały uhonorowane nagrodą "Złota Siódemka Produktów Świątecznych" w kategorii: Prezent dla Najmłodszych. Zachęcamy do obejrzenia spotu reklamowego.

REKLAMA YOUTUBE:

 

 

 

 

 

******************************************************************************************************************************************

Ogłoszenie:

Madej Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informuje, że zabawka na baterie (DINOSAUR) Ref No.: 2120072964, kod EAN 5900851729646, nie spełnia wymagań rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016 r. w sprawie wymagań dla zabawek, z uwagi na obecność małych elementów (3 jajek), co stwarza ryzyko uduszenia użytkownika poprzez odcięcie mu dopływu powietrza w wyniku wewnętrznego zatkania, zaklinowania w ustach, gardle lub przy wejściu do dolnych dróg oddechowych oraz umieszczenie ostrzeżenia 0-3 w formie symbolu słownego i graficznego, co jest niezgodne ze sposobem użytkowania zabawki określonym na podstawie jej funkcji i cech charakterystycznych. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 

Madej Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informuje, iż wprowadzona do obrotu zabawka zestaw do zabawy, Ref No. 2120073738, Ref. No: A052-71, kod EAN 5900851737382, nie spełnia zasadniczych wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016 r.   w sprawie wymagań dla zabawek, z uwagi na odłączenie się w wyniku badań laboratoryjnych od pocisków przyssawek, które ze względu na swoje wymiary stwarzają ryzyko uduszenia użytkownika. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

******************************************************************************************************************************************

 

SERIA ROBOTÓW KNABO

 

Robot Knabo to interaktywna zabawka, która z pewnością stanie się przyjacielem każdego dziecka. Ten kosmiczny wojownik z planety MARTE bardzo dużo potrafi: może chodzić, śpiewać i tańczyć, walczyć używając swojego lasera, a także sprawdzić jaka jest temperatura otoczenia. Robot reaguje na wypowiadane polecenia głosowe ale również można nim sterować przy pomocy pilota. Robot posiada także funkcję nagrywania oraz posiada tryb programowania kolejności wykonywanych poleceń.

Pobierz materiały promocyjne:

Robot Knabo - promo.zip

Robot Knabo - instrukcja obsługi.pdf

 

 

 

MIŚ HORACY

 

Miś Horacy to interaktywna zabawka, która z pewnością stanie się przyjacielem każdego dziecka. Miś potrafi zaśpiewać 3 bardzo wesołe piosenki oraz opowiedzieć niesłychanie ciekawą i pouczającą bajkę. Dzięki dołączonemu tabletowi miś Horacy towarzyszy dziecku podczas zabawy i nauki. Tablet umożliwia naukę literek, cyferek oraz słów. Dzięki swym wbudowanym programom rozwija wiele umiejętności takich jak: odnajdywanie i zapamiętywanie literek, odnajdywanie i zapamiętywanie cyferek, nauka zapamiętywania i literowania słów. Miś Horacy jest bardzo cierpliwy i chętnie pomoże w nauce Twojemu dziecku, a po nauce z przyjemnością opowie bajkę lub zaśpiewa piosenkę.

Pobierz materiały promocyjne:

Miś Horacy - promo.zip 

Miś Horacy - film VIDEO.zip  

 

REKLAMA YOUTUBE:

pobierz: Miś Horacy - reklama VIDEO.zip

 

 

 

FIGO Mądry Szczeniaczek - wykonuje Twoje polecenia

 

Sposób zabawy:

Upewnij się, że główny włącznik zabawki znajdujący się pod brzuszkiem pieska jest w pozycji włączonej "ON". Jeśli chcesz uruchomić tryb demonstracyjny naciśnij przycisk "DEMO" a piesek zaśpiewa piosenkę. Naciśnij przycisk "START", aby uaktywnić tryb czuwania zabawki. Następnie wypowiedz słowo komendy i poczekaj na reakcję zabawki. Jeśli po krótkim czasie piesek nie zareaguje na wypowiedzianą komendę, powtórz ją jeszcze raz zmieniając nieznacznie tempo lub ton wypowiedzi. Pamiętaj również, że piesek potrzebuje względnej ciszy aby usłyszeć Twoje polecenia. Piesek reaguje na komendy: waruj, poproś, siad, zatańcz, daj głos, zaśpiewaj. Po uruchomieniu zabawki przyciskiem "START" tryb demonstracyjny jest już niedostępny. Aby ponownie uruchomić tryb demo, należy przesunąć główny włącznik zabawki w pozycję "OFF" a następnie ponownie w pozycję "ON".

Zasilanie:

3 sztuki baterii AA (1.5V). Baterie dołączone w zestawie służą do celów prezentacyjnych i powinny być wymienione na nowe co umożliwi długą i wspaniałą zabawę.

 

Pobierz materiały promocyjne:

Figo na komendy - zdjecia.zip

Figo na komendy - marketing.zip

Figo na komendy - FILM VIDEO

Figo na komendy - Opakowanie

 

REKLAMA YOUTUBE:


pobierz: Figo Mądry Szczeniaczek - reklama VIDEO.zip

 

 

 

MIŚ ŚPIOSZEK Z PROJEKTOREM

 

 

Miś Śpioszek to śpiewająca przytulanka na dobrą noc. Zabawka ma uspakajający wpływ na małe dzieci. Sprawdza się doskonale, jako pomoc w usypianiu. Łagodnym, kobiecym głosem śpiewa najpiękniejsze polskie kołysanki (Ta Dorotka, Gwiazdko, gwiazdko, Złotowsłosa Królewna, Zaśnij już, oczka zmruż). Przytulanka ma wbudowaną lampkę z projektorem, która rozświetla ciemności kojącym blaskiem, wyświetlając nocne niebo. Śpioszek wykonany jest z miłych i delikatnych materiałów i jest bezpieczny dla dzieci od pierwszych dni życia. Moduł dźwiękowy i lampka uruchomią się po naciśnięciu na przycisk ON/OFF na łapce. Odtwarzanie czterech kołysanek trwa około 5 minut, po czym zabawka przechodzi w stan czuwania. Specjalne czujniki uruchomią nagranie ponownie, gdy dziecko zapłacze lub zabawka zostanie poruszona wtedy Śpioszek zaśpiewa jedną z kołysanek. Jeśli dziecko jest nadal niespokojne Śpioszek zaśpiewa następną kołysankę itd. Śpioszek posiada regulację głośności. Głośność można regulować naciskając na przyciski "-" lub "+"  umieszczone na łapkach.

Pobierz materiały promocyjne:

Miś Śpioszek - promo.zip  

 

REKLAMA YOUTUBE:


pobierz: Miś Śpioszek - reklama VIDEO.zip

 

 

AMELKA DZIDZIUŚ

 

 

Amelka Dzidziuś potrafi powiedzieć 50 słów.  

Pobierz materiały promocyjne:

Amelka Dzidziuś - promo.zip 

 

 

 

AMELKA CHODZĄCA

 

 

Amelka chodzi i śpiewa piosenkę "Mam chusteczkę haftowaną ...".  

Pobierz materiały promocyjne:

Amelka Chodząca - promo.zip 

 

 

 

AMELKA NAGRYWA I ODTWARZA

 

 

Amelka posiada funkcję nagrywania. Wystarczy że naciśniejsz jej prawą rączkę i powiesz kilka słów a Amelka chętnie je powtórzy.  

Pobierz materiały promocyjne:

Amelka Nagrywa i Odtwarza - promo.zip 

 

 

AMELKA RAPERKA

 

 

Amelka Raperka śpiewa bardzo skoczną piosenkę która z pewnością zachęci każde dziecko do wspólnej gimnastyki.  

Pobierz materiały promocyjne:

Amelka Raperka - promo.zip 

 

 

AMELKA GADUŁKA

 

 

Amelka Gadułka ma aż 30 interaktywnych funkcji. Uwielbia mówić, wystarczy dotknąć ucha, oka, ust, rączek, brzuszka bądź stopek a Gadułka odpowie coś zabawnego. Uwielbia być przytulana, ale również bardzo lubi lizaki. Amelka Gadułka potrzebuje dużo troski, dzięki temu uczy opieki nad dzieckiem.  

Pobierz materiały promocyjne:

Amelka Gadułka - promo.zip 

 

 

AMELKA KOLEŻANKA

 

 

Moja miła koleżanka Amelka bardzo lubi słuchać i odpowiadać na moje pytania. Jeśli tylko chcę to zaśpiewa mi piosenkę lub opowie ciekawą bajkę. Wystarczy jej zadać pytanie a moja lala z przyjemnością odpowie na moje pytanie bądź prośbę. Amelka jest ciekawa, miła i bardzo lubi rozmawiać. Z moją koleżanką nigdy się nie nudzę.

Pobierz materiały promocyjne:

Amelka Koleżanka - promo.zip 

 

 

AMELKA CÓRECZKA

 

 

Amelka Córeczka ma aż 7 interaktywnych funkcji. Uwielbia mówić, śpiewać i śmiać się. Wystarczy, że odgadniesz gdzie Amelka ma łaskotki, a lalka odwdzięczy się radosnym śmiechem. Uwielbia być przytulana, ale również potrafi ładnie śpiewać. Gdy jest głodna albo śpiąca na pewno o tym powie. Gdyby się przejadła wystarczy ją poklepać po plecach. A gdy jest śpiąca prosi o smoczek. Amelka Córeczka potrzebuje dużo troski, dzięki temu uczy opieki nad dzieckiem.  

Pobierz materiały promocyjne:

Amelka Córeczka - promo.zip 

 

AMELKA BOBASEK

 

 

Amelka Bobasek ma łaskotki, robi minki, śmieje się i mówi. Lubi łaskotki, więc gdy połaskoczesz ją po brzuszku radośnie się roześmieje. Uwielbia bawić się w ?A ku ku !? Wystarczy, że zasłonisz jej oczka a Amelka chętnie się z Tobą pobawi. Po obiadku lubi pospać. Po nakarmieniu Twój słodki Bobasek zasypia słodko mrucząc.     

Pobierz materiały promocyjne:

Amelka Bobasek - promo.zip 

 

 

 

MIKROFON MARGARET

Zaśpiewaj razem z Margaret i zostań gwiazdą. Ten mikrofon sprawi że poczujesz się jak prawdziwa gwiazda. Posiada wiele funkcji: możliwość nagrywania, modulacja głosu, efekty disco. Za pomocą dołączonego kabelka można podłączyć dowolne urządzenie odtwarzające dźwięk i śpiewać do swoich ulubionych przebojów. W pamięci mikrofonu znajduje się największy hit Margaret "THANK YOU VERY MUCH" wystarczy nacisnąć jeden przycisk aby wspólnie koncertować z Margaret.

Pobierz materiały promocyjne:

Mikrofon Margaret - promo.zip

 

ŁOWIENIE RYBEK

Łowienie Rybek to wspaniała zabawa dla dzieci i dorosłych, ktora rozwija koordynację wzrokowo-ruchową. Po skończonej zabawie służy jako lampka z muzyką relaksacyjną.

Pobierz materiały promocyjne:

Rybki - promo.zip

 

BITWA NA 2 CZOŁGI

Bitwa na czołgi to ekscytująca zabawa dla dwóch osób. Sterując pilotem można stoczyć prawdziwy pojedynek z realistycznym sterowaniem ruchem gąsienic oraz licznymi efektami jak wibracje uruchamianego silnika, efekt warkotu silnika, wstrząc po trafieniu. Funkcja liczenia trafień unieruchomi pokonany czołg. Bitwa na czołgi to wciągająca zabawa rozwijająca koordynację.

Pobierz materiały promocyjne:

Bitwa na 2 czołgi - promo.zip

 

KOLEJKA RETRO

 

Kolejka Retro to zabawa w kolej w stylu z epoki maszyn parowych. Kolejka wyposażona jest w pilot zdalnego sterowania, który umożliwia sterowanie prędkością pociągu a także posiada tryb autopilota. Za pomocą dołączonego pilota można także uruchomić zapowiedź dworcową przyjazdu lub odjazdu pociągu. W zestawie znajduje się również olejek, który po zakropieniu do komina lokomotywy generuje dym podczas jazdy pociągiem.

Pobierz materiały promocyjne:

Kolejka Retro - promo.zip

Kolejka Retro- instrukcja obsługi.pdf

 

 

KOLOREK

Piesek i Kotek Kolorek to wspaniała przytulanka, która rozpoznaje kolory. Wystarczy że podstawisz pod łapkę kartonik z kolorem a zabawka wypowie jego nazwę. Wystarczy że naciśniesz drugą łapkę a Twój pluszowy pupil zaszczeka lub zamiauczy. Ta interaktywna zabawka uczy kolorów poprzez zabawę.

Pobierz materiały promocyjne:

Kolorek - promo.zip

 

KINOREX

Zestaw Kinorex to wspaniała zabawa i wyprawa w przeszłość. Pluszowy dinozaur reaguje na dźwięk. Wystarczy że klaśniesz lub pociągniesz go za ogon a dinozaur zacznie się ruszać i głośno ryczeć. Dołączona do zestawu latarka-projetkor zawiera 8 slajdów z realistycznymi obrazami ery Jurajskiej.

Pobierz materiały promocyjne:

Kinorex - promo.zip

 

 

 

 

 

 

STRAŻ POŻARNA Z DZIAŁKIEM WODNYM

 

Prawie każdy mały chłopiec marzy o tym aby zostać strażakiem. Teraz właśnie ma okazję zostać kierowcą wozu strażackiego i gasić pożary. Samochód jest zdalnie sterowany za pomocą pilota w kształcie gaśnicy. Samochód jeździ w czterech kierunkach (do przodu, do tyłu, w lewo  i w prawo). Działko wodne również uruchamia się za pomocą pilota zdalnego sterowania, wystarczy tylko wcześniej napełnić zbiornik samochodu wodą za pomocą dołączonego do zestawu lejka.

Pobierz materiały promocyjne:

Straż Pożarna - promo.zip 

 

SERIA STRAŻ POŻARNA

 

Seria Straż Pożarna jest spełnieniem marzeń każdego małego chłopca, który chciałby zostać strażakiem. Pojazdy występują w trzech  wersjach. Każdy z pojazdów jest z napędem, a świecące światła oraz dźwięk imitujący pracę silnika zapewne urozmaici zabawę najmłodszym.

Pobierz materiały promocyjne:

Seria Straż Pożarna - promo.zip 

 

SERIA POJAZDY BUDOWLANE

 

Seria pojazdów budowlanych jest spełnieniem marzeń każdego małego budowniczego. Pojazdy budowlane występują w trzech  wersjach: Wywrotka, Betoniarka i Dźwig. Każdy z pojazdów jest z napędem, a świecące światła oraz dźwięk imitujący pracę silnika zapewne urozmaici zabawę najmłodszym.

Pobierz materiały promocyjne:

Pojazdy budowlane - promo.zip 

 

 

SERIA SŁUŻBY MIEJSKIE

 

Czy wiesz że, obecnie w Polsce wytwarzamy  ok. 13,5 mln ton odpadów komunalnych rocznie, co średnio daje 350 kg na mieszkańca rocznie. Świadome segregowanie odpadów chroni środowisko naturalne i ogranicza ilości zużytych opakowań trafiających na składowiska. Pozwala oszczędzać surowce i energię. Najlepszą edukacją na temat ochrony środowiska może być zabawa. Seria ?Służby miejskie? została stworzona właśnie po to, aby edukować najmłodszych podczas zabawy. Śmieciarki występują w trzech  wersjach i każda z nich zawiera symbole związane z ochroną środowiska. Każdy z pojazdów jest z napędem, a świecące światła oraz dźwięk imitujący pracę silnika zapewne urozmaici zabawę najmłodszym.

Pobierz materiały promocyjne:

Służby Miejskie - promo.zip 

 

 


 

 

 


DINOZAUR KINOREX W TVP ABC

 

W 62 odcinku programu "O czym one mówią" na kanale TVP ABC, został zaprezentowany Kinorex - Dinozaur z projektorem. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego odcinka.

REKLAMA YOUTUBE:

 

MIŚ HORACY W TVP ABC

 

W 61 odcinku programu "O czym one mówią" na kanale TVP ABC, został zaprezentowany Miś Horacy. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego odcinka.

REKLAMA YOUTUBE:

 

MIKROFON MARGARET W TVP ABC

 

W 60 odcinku programu "O czym one mówią" na kanale TVP ABC, został zaprezentowany mikrofon Margaret. Serdecznie zapraszamy do obejrzenia tego odcinka.

REKLAMA YOUTUBE:

 

LALKI Z KOLEKCJI "AMELKA" LAUREATEM ZŁOTEJ SIÓDEMKI

 

Lalki z kolekcji "Amelka" zostały uhonorowane nagrodą "Złota Siódemka Produktów Świątecznych" w kategorii: Prezent dla Najmłodszych. Zachęcamy do obejrzenia spotu reklamowego.

REKLAMA YOUTUBE:

 

 

 

 

 

******************************************************************************************************************************************

Ogłoszenie:

Madej Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informuje, że zabawka na baterie (DINOSAUR) Ref No.: 2120072964, kod EAN 5900851729646, nie spełnia wymagań rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016 r. w sprawie wymagań dla zabawek, z uwagi na obecność małych elementów (3 jajek), co stwarza ryzyko uduszenia użytkownika poprzez odcięcie mu dopływu powietrza w wyniku wewnętrznego zatkania, zaklinowania w ustach, gardle lub przy wejściu do dolnych dróg oddechowych oraz umieszczenie ostrzeżenia 0-3 w formie symbolu słownego i graficznego, co jest niezgodne ze sposobem użytkowania zabawki określonym na podstawie jej funkcji i cech charakterystycznych. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

 

Madej Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informuje, iż wprowadzona do obrotu zabawka zestaw do zabawy, Ref No. 2120073738, Ref. No: A052-71, kod EAN 5900851737382, nie spełnia zasadniczych wymagań określonych w rozporządzeniu Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016 r.   w sprawie wymagań dla zabawek, z uwagi na odłączenie się w wyniku badań laboratoryjnych od pocisków przyssawek, które ze względu na swoje wymiary stwarzają ryzyko uduszenia użytkownika. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

******************************************************************************************************************************************

LogowanieJeśli jesteś naszym klientem i jesteś już zarejstrowany w naszym systemie obsługi stałych klientów, możesz się tutaj zalogować.