Aktualności

Miniserial "Roboty KNABO - Misja Czysta Planeta"

Roboty KNABO przybywają na ratunek naszej planecie.
Z okazji Dnia Dziecka wyprodukowaliśmy miniserial animowany "Roboty Knabo - Misja Czysta Planeta" powstał w oparciu o losy trójki dzielnych robotów, które postanowiły zapanować nad wszechogarniającym smogiem i zanieczyszczeniami atakującymi planetę ziemia. Inspiracją głównych postaci są interaktywne roboty z serii KNABO znajdujące się w naszej ofercie handlowej.
Jednocześnie miło nam jest poinformować o rozpoczęciu kampanii reklamowej Google AdWords.
Zapraszamy do oglądania kolejnych odcinków na naszym kanale YouTube oraz odwiedzenia strony www.robotknabo.pl

Komunikat

Madej Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informuje, że zabawka – ARTYKUŁ KARNAWAŁOWY (Maska), 1230063969, kod EAN 5900851639693, nie spełnia wymagań rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016 r. w sprawie wymagań dla zabawek, z uwagi na nieodpowiednią przestrzeń wentylacyjną maski i zaniżoną grubość folii opakowania, co stwarza ryzyko uduszenia dziecka na skutek zewnętrznego zatkania dróg oddechowych przez usta i nos, a także na łatwopalność maski, co stwarza poważne zagrożenie dla zdrowia i życia dziecka. Powyższe ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Komunikat

Madej Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie informuje, iż zabawka Pistolet-zabawka Ref No. 2050078516 NO.ZT1004, kod EAN 5900851785161, nie spełnia wymagań rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 20 października 2016 r. w sprawie wymagań dla zabawek, z uwagi na odłączenie się w wyniku badania od strzałek przyssawek, które przechodzą całkowicie przez wzornik E, co stwarza ryzyko uduszenia. Ogłoszenie publikuje się w związku z prowadzonym postępowaniem przed Prezesem Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów.

Nasze marki